Черкаська школа №12
Четвер, 23.11.2017, 10:27



Вітаю Вас Гість | RSS
[ Головна ] [ Медалісти ] [ Реєстрація ] [ Вхід ]
Меню сайту

Категорії розділу
Новини Міністерства освіти
Новини ЗНО
Міські новини
Новини школи
Новини з класів
Наші досягнення
Для вчителя
Безпека життя
Спорт
Конкурси, олімпіади
Вітання і подяки
Творчість.school12
Шкільний сайт

Корисні посилання

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 
1976 рік
Золота медаль
Ткач Ольга Валентинівна
1977 рік
Золота медаль 
Сегеєва Марина Вікторівна
Охмут Ірина Станіславівна
1978 рік 
Золота медаль
Атланова Тетяна Борисівна
Яремчук Сергій Іванович
1979 рік 
Золота медаль
Каган Антоніна Василівна
Ковбановський Олег Васильович
Мірошник Микола Юрійович
Середа Лариса Миколаївна
1981 рік
Золота медаль
Тесліна Тамара Анатоліївна
1982 рік 
Золота медаль
Биченко Олена Василівна
Горбатов Володимир Олегович
Жабуровська Світлана Миколаївна
1983 рік 
Золота медаль
Вента Ігор Станіславович
Гаврилова Галина Георгіївна
Дубовий Ігор Олексійович
Клеманська Ірина Миколаївна
Майборода Олена Євгенівна
Чорнозуб Наталія Борисівна
1984 рік
Золота медаль 
Коровіна Олена Борисівна
Петюренко Лариса Олексіївна
Скобочкіна Галина Алевтинівна
Якименко Юрій Віленович
1985 рік
Золота медаль 
Демиденко Олександр Миколайович
Назаров Олександр Юрійович
Сопленко Володимир Васильович
1986 рік
Золота медаль 
Даценко Аза Леонідівна
Срібна медаль
Бєломильцев Сергій Вікторович
Захаров В'ячеслав Анатолійович
Ковальчук Жанна Миколаївна
Мірошник Світлана Анатоліївна
Патяка Юлія Володимирівна
1987 рік
Золота медаль 
Зозуля Анжела Іванівна
Срібна медаль
Бойко Тетяна Василівна
Коломієць Олена Олександрівна
Науменко Тетяна Вадимівна
Орлянський Сергій Олексійович
Сереброва Наталія Володимирівна
1988 рік 
Золота медаль
Дегтяр Олександр
Борисович
Степанов Максим Юрійович
Срібна медаль
Куценко Дарина Михайлівна 
Москальова Наталія Анатоліївна
Спільніченко Володимир Володимирович
1989 рік
Золота медаль 
Кавелич Оксана Володимирівна
Срібна медаль
Горєлих Інна Олександрівна
Махаринець Тетяна Олександрівна
Міщенчук Олена Григорівна
Назарко Олена Григорівна
Сафонова Інна Миколаївна
1990 рік
Золота медаль 
Нечитайло Сергій В'ячеславович
Срібна медаль
Арабаджинська Мріанна Володимирівна
Засядько Лариса Петрівна
Терлига Олена Володимирівна
Ус Олена Анатоліївна
1991 рік
Золота медаль
Хотькіна Катерина Олександрівна
Срібна медаль 
Безугла Ольга Анатоліївна
Горбенко Вікторія Іванівна
Крамаренко Світлана Іванівна
Мельник Андрій Володимирович
Рабінович Діна Наумівна
1992 рік
Золота медаль 
Васюкова Юлія Валеріївна
Панченко Лілія Володимирівна
Рябоконь Аліна Петрівна
Срібна медаль
Іванченко Євген Володимирович 
Колотій Тетяна Миколаївна
Лебедєв Юрій Васильович
Лошкарьова Олена Борисівна
Міщенко Юлія Михайлівна
Рибітва Оксана Петрівна
1993 рік
Золота медаль 
Степанок Вячеслав Олександрович
Єрмаченко Наталія Володимирівна
Снігир Галина Валентинівна
1994 рік
Золота медаль 
Кравчук Лілія Федорівна
Назарко Вікторія Григорівна
Срібна медаль
Федоріна Лілія Володимирівна
1995 рік
Золота медаль 
Афанасьєва Анна Вікторівна
Коропенко Дмитро Анатолійович
1996 рік
Золота медаль 
Соколова Тетяна Віталіївна
Срібна медаль
Папуша Ігор Миколайович
1997 рік
Золота медаль 
Ситник Григорій Павлович
Срібна медаль
Цвітохін Максим Сергійович
1998 рік
Золота медаль 
Гапєєнко Марина Юріївна
 Остроушко Тетяна Василівна
Заведін Богдан Юрійович
Козирев Дмитро Миколайович
Курило Людмила Миколаївна
Марченко Юлія Володимирівна
Сім'ячко Ярослав Анатолійович
Упир Олексій Миколайович
Срібна медаль
Владова Тетяна Іванівна
1999 рік
Золота медаль
Бойко Наталія Вікторівна
 Георгієвська Ірина Олександрівна
Демченко Тетяна Анатоліївна
Пшенишнюк Олена Олександрівна
Ткаченко Тетяна Анатоліївна
Срібна медаль
Сілецька Ольга Олександрівна
2000 рік
Золота медаль 
Костюніна Алла Олександрівна
Личак Ольга Олександрівна
Срібна медаль
Воробйова Ольга Сергіївна
Ковтун Ольга Володимирівна
Ситник Наталія Олександрівна
Худешенко Оксана Вікторівна
2001 рік
Золота медаль
Мартиненко Анна Костянтинівна
Порохніна Анастасія Володимирівна
Срібна медаль
Гаращенко Олена Володимирівна
Гусєва Ірина Ігорівна
Жульов Олександр Сергійович
Швець Владислав Володимирович
2002 рік
Золота медаль 
Бойко Олександр Вікторович
 Круподеров Андрій Володимирович
Проценко Олександр Віталійович
Шимко Віталій Іванович
Пушенко Юлія Іванівна
Свідер Катаріна Іванна
Шкреба Владлен Вікторович
Срібна медаль
Дядя Анна Олександрівна
Захарченко Раїса Миколаївна
Зінченко Олена Миколаївна
Іванов Андрій Володимирович
Лут Надія Василівна
Масютін Сергій Вячеславович
Ониськів Олена Володимирівна
2003 рік
Золота медаль
 Кривопишина Анна Сергіївна
Кривопишина Катерина Сергіївна
 Приймак Нініа Іванівна
Тимошенко Оксана Іванівна
Срібна медаль
Мельник Марина Василівна
Охріменко Оксана Олексіївна
Шимановський Артем Володимирович
2004 рік
Золота медаль
 Лисенко Андрій Миколайович
 Підлісна Ольга Миколаївна
Срібна медаль
Агеєва Марина Василівна
2005 рік
Золота медаль 
Жульова Анна Сергіївна
Срібна медаль
Запорожець Максим Іванович
Мусієнко Валентина Анатоліївна
Остапко Оксана Миколаївна
Яремчук Євгенія Олександрівна
2006 рік
Золота медаль 
Комар Вадим Васильович

Ониськів Анна Володимирівна
Пелих Андрій Миколайович
Петрова Олена Валентинівна
Тримпол Володимир Анатолійович
Срібна медаль
Голуб Олексій Віталійович
2007 рік
Золота медаль
 Герасименко Ольга Олегівна
Дерев'яко Лілія Вікторівна
Лонська Марія Вікторівна
Срібна медаль
Коновалов Антон Володимирович
Мурза Марина Володимирівна
2008 рік
Золота медаль 
Пелих Альона Миколаївна
2009 рік
Золота медаль 
Котиченко Анна Андріївна
Срібна медаль
Малахов Альберт Михайлович
Ткалич Сергій Сергійович
2012 рік
Золота медаль
Гаврилець Катерина Едуардівна
Косаренко Валерія Романівна
Люлєвич Валентина Владславівна
Сердюченко Оксана Вікторівна
Соколенко Віталіна Олександрівна
 
Воїнам АТО

Дворівневі тести

Форма входу

Пошук

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів

Copyright MyCorp © 2017