Користувачів: 0

Головна » 2012 » Січень » 31 » УЧЕНЬ 8-б КЛАСУ АНТОН БІЛООЧЕНКО - ОДИН ІЗ КРАЩИХ ЮНИХ ЛУЧНИКІВ УКРАЇНИ!
19:22
УЧЕНЬ 8-б КЛАСУ АНТОН БІЛООЧЕНКО - ОДИН ІЗ КРАЩИХ ЮНИХ ЛУЧНИКІВ УКРАЇНИ!
В Черкасах завершилася серія стартів зі стрільби з луку. Останніми стріляли на чемпіонаті України з цього виду спорту кадети. Неабияк потішили на цих змаганнях своїх тренерів черкаські спортсмени. Так наші молодші кадети зуміли пробитися у фінальну перестрілку, де поступилися традиційно сильній збірній Львову. Цей високий результат дозволив нашій збірній в командному заліку показати 4-й результат з 14-ти команд.
Команда юнаків 1997р.н. в складі Антона Білооченко, Назара Сапо - Поліщука, Сергія Ткачука зайняла ІІ місце! Сергій Ткачук, Роман Сабо-Поліщук та Антон Білооченко – це імена черкаських молодших кадетів, яким вдалося майже неможливе. Ці черкаські снайпери на шляху до фіналу зуміли пройти чимало перешкод чемпіонату України, включаючи і стабільну команду Харкова. Вперше на такому високому рівні здобути нагороду черкаській команді завадили львівяни, які у фіналі продемонстрували кращий результат.
Вітаємо учня 8-Б класу нашої школи Білооченка Антона із його спортивною перемогою!

Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 536 | Додав: olga_d | Теги: стрільба із лука, Антон Білооченко | Рейтинг: 0.0/0